Psí salón – cenník

Malý pes Stredný pes Veľký pes
Aromaterapia kúpeľ
Od 21 €
Od 31 €
Od 41 €
Aromaterapia kúpeľ + strihanie
Od 38 €
Od 48 €
Od 63 €
Aromaterapia kúpeľ + trimovanie
Od 48 €
Od 58 €
Od 73 €
Ozonoterapia / hydromasáž
Od 38 €
Od 43 €
Od 53 €
Ozonoterapia / hydromasáž + strihanie
Od 58 €
Od 68 €
Od 78 €
Ozonoterapia / hydromasáž + trimovanie
Od 68 €
Od 78 €
Od 88 €
Odstránenie zubného kameňa ultrazvukom
Od 20 €
Od 25 €
Od 30 €

Ceny sú orientačné a môžu byť upravené podľa stavu kožúška. Pokiaľ má váš psík dredy, plsť alebo iné trápenie, vďaka ktorému je starostlivosť o jeho srsť náročná, počítajte prosím s príplatkom 20€ / pol hodina – presnú cenu procedúry vám upresníme na mieste.

Pokiaľ sa chystáte na výstavu, kožúšku vášho psíka budeme venovať individuálnu – špeciálnu výstavnú starostlivosť, počítajte prosím s príplatkom 20€. Presnú cenu procedúry vám upresníme na mieste. 

Všetky procedúry majú v sebe zahrnuté: čistenie očí, čistenie uší, strihanie pazúrov, masáž labiek, bezoplachový kondiconér, parfum, maznanie a hranie sa

AROMATERAPIA PRE PSOV Bratislava

Aromaterapia je liečebná metóda, pri ktorej využívame terapeutické účinky vonných olejov. Vonný aromaterapia kúpeľ psíkov lieči a zároveň pôsobí preventívne proti rôznym zdravotným ťažkostiam. Chcem vedieť viac.

OZONOTERAPIA / HYDROMASÁŽ PRE PSOV BRATISLAVA

Ozónoterapia pre psov je relaxačná a zároveň liečebná procedúra, pri ktorej využívame perličkový kúpeľ s ozónom. Ozonoterapia kombinovaná s hydromasážou má najväčší prínos pri liečbe rôznych kožných a kardiovaskulárnych ochorení psov. Chcem vedieť viac.

TRIMOVANIE PSOV BRATISLAVA

Trimovanie je spôsob úpravy srsti hrubosrstých plemien, kam patria najmä teriéry, bradáče, stavače, setery či dlhosrsté jazvečíky. Počas trimovania bezbolestne odstraňujeme psíkovi zrelú a polozrelú hrubú srsť, prípadne pĺznucu srsť. Chcem vedieť viac.

ODSTRÁNENIE ZUBNÉHO KAMEŇA ULTRAZVUKOM U PSA BRATISLAVA

Starostlivosť o chrup psíka je rovnako dôležitá ako starostlivosť o jeho srsť. Chrup mu totiž umožňuje dostatočne rozhrýzť potravu, ktorú potrebuje pre svoj zdravý vývin. Chcem vedieť viac.

Hľadáte kvalitný psí salón v Bratislave ? U nás dostane každý psík prvotriednu starostlivosť ❤️ Ponúkame wellness služby pre malé, stredné aj veľké psy. S láskou sa postaráme o ich chlpatý kožúšok, labky, pazúriky ale aj celkovú vitalitu psíka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o psov, preto v našej ponuke okrem strihania, česania a kúpania nájdete aromaterapiu pre psov, ozonoterapiu a hydromasáž, trimovanie psov ale aj odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom.

Naším cieľom je, aby od nás odchádzal každý psík nie len krásny ale aj zdravý a spokojný 🐶 Ako sa u nás psíkom páči si môžete pozrieť v našej galérií 📷 Tešíme sa na Vašu návštevu.

OBJEDNAJTE SA

ALEBO NÁM NECHAJTE SPRÁVU